تبلیغات
. - چه روز خوبی بود امروز...
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی

امروز فیلم شیار 143 در دانشگاه ما اکران شد.عوامل فیلم از جمله نرگس آبیار کارگردان و دو تن از بازیگران این فیلم هم در دانشگاه حضور داشتند.قرار بود مریلا زارعی هم حضور داشته باشد که در آخرین لحظات مشکلی برایش به وجود آمد و نتوانست به کرمان بیاید. هر چی از زیبایی این فیلم بگویم کم گفتم پس چیزی نمیگم تا خودتان این فیلم را تماشا کنید.امیدوارم این فیلم هم مانند فیلم چ در اردکان اکران بشود آخه بعضی ها حتما باید این فیلم را ببینند! همان هایی که مخالف دفن شهدای گمنام در پارک شهر بودند و بی شرمانه از واژه ­ی « استخوان های عراقی» استفاده کردند.البته از این جور آدم ها در شهر ما کم نیست.کسایی که حالا سر قبر شهدای گمنام پیدایشن میشود! انگار با تغییر دولت استخوان های عراقی، ایرانی شد! کسایی که هر جا حرف های رهبری به نفعشان باشد از آنها در مطالبشان استفاده می کنند ولی هر جا سخنان رهبری در تضاد با منافعشان باشد بگردید در وجودشان ولایت پذیری را !!!

انگار آن زمانی که رهبری درباره­ ی فتنه و فتنه گران می گفتند آنها کر بودند!!! خب بالاخره در ذات عده ای نان به نرخ روز خوردن نهادینه شده. البته فعلا که براشون برکت هم داشته و خوب به پست و مقام رسیدند.شعار شایسته سالاری خوب روو سفید شده تا حالا...! بگذریم...ما بی سواد ها رو چه به این حرفا... انتقاد از باسواد ها کار ما بی سواد ها نیست...بگذریم...

وقتی به آخرای فیلم رسیدیم صدای هق هق از گوشه کنار تالار می آمد.اشک های مزاحم نمی گذاشتند خوب فیلم را تماشا کنم.بازیه فوق العاده مریلا زارعی همراه با کارگردانی خوب کارگردان یزدی این فیلم موجب شد همه در پایان این فیلم ایستاده آنها را تشویق کنند.

 چه روز خوبی بود امروز...
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : دوشنبه 1 اردیبهشت 1393
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید