تبلیغات
. - دوم خرداد
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی

هر چی میخوام بعضی چیزا رو ننویسم، هر چی میخوام بگذرم از بعضی حرف ها و مطالب، نمیشه! آخه حرف بی منطق و افراطی توو مغزم نمیره.چه از این طرف چه از اون طرف.پاچه خواری توو کتم نمیره!

یک انسان معلوم الحالی در یکی از سایت های معلوم الحال نوشته ای(نوشته که چه عرض کنم،پاچه خواری نامه بهتره بگم!) را نوشتند که خیلی خواستم بی خیال شم ولی نمیشه.کاش می شد ولی باور کنید نمیشه! فکر کنم به خواندنش بیارزه.لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.


 

 

 

ایشون فرمودند:«17 بهار و ۱۷ زمستان از آن دوم خرداد به یادماندنی می گذرد، اما هر چه به پیش می رویم، اندیشه ات پویا تر و عزت و صلابتت افزون تر می گردد.»

شما فکر کنم یادتان رفته شکست لیست های ایشان در انتخابات شورا ها و مجلس و دو دوره ریاست جمهوری را ! طنین مرگ بر ... در شهر ها و حتی مجلس و حتی شهر زادگاه ایشان عجب عزتی برای ایشان به همراه داشته است! اگر عزت زانو زدن جلوی پادشاه عربستان هست پس ننگ بر این عزت! عزت یعنی امام حسین که جانش را فدای اسلام کرد و با طاغوت جنگید.عزت یعنی امام خمینی و امام خامنه ای که در برابر زورگویان محکم و با صلابت ایستاده اند!بقیه عزت ها باشد برای ایشان و شما ها! خودتان می دانید فقط به دلیل جهان سومی بودن مردم ما هست که بار دیگر اسم ایشان سر زبان عده ای افتاده است و فقط در کشور های جهان سومی هست که افرادی که توسط مردم دور انداخته میشن دوباره قدرت را در دست می گیرند و محبوب میشن مثل آقای رفسنجانی و ....همچنین این را بدانید که سرانجام دولت تدبیر و امید نیز چیزی جز دولت احمدی نژاد و خاتمی نیست پس زیاد به این روزا دل نبندید که افراطی ها از حالا توسط مردم دارند شناسایی میشن!

ایشون فرمودند:« به مخالفینت حق میدهم اگر تاب تحملت را نداشته باشند چرا که تو اساس تفکر استبدادی و گفتمان تنگ نظرانه انحصاری قدرتمدار روزگار خویش را با لبخند و گفتگو و تکیه بر مردم و قانون ، به لرزه درآوردی»

شما بد نیست به تاریخ مراجعه کنید تا ببینید بیشترین سخنرانی های تهدید آمیز نسبت به مردم همان کشور توسط کدام رئیس جمهور انجام شده است؟! ایشان در سخنرانی هایشان بارها و بارها اقشار مختلف جامعه را مورد غضب قرار دادند و بسیاری از منتقدان را تهدید می کردند.خنده های ایشان بیشتر در جمع های دوستانه و در برابر خارجی های عزیز و خوشگل بوده! تمکین ایشان به قانون نیز که شهره خاص و عام است به گونه ای که صدای شبکه های معاند با جمهوری اسلامی را نیز در آورده است!!!

ایشان فرمودند:« مردمان بعد از دوم خرداد، دیگر آن انسانهای مسخ شده ساده ای نبودند که تن به هر تفکری دهند و دل به هر نا اهلی بسپارند.»

الآن مشکل من اینجاست که قبل از دوم خرداد دقیقا چه تفکری حاکم بوده؟!مگر تفکر دولت آقای هاشمی که الآن عده ای دارند می پرستنشان حاکم نبوده!؟ تکلیف عده ای با خودشان روشن نیست تازه متاسفانه در دولت جدید اموری هم به آنها واگذار میشه!

« تو چشم فتنه را نشانه رفتی و مگر کدامین فتنه از تلاش بیهوده برخی برای به حاشیه راندن مردم زشت تر است؟»

آب که سر بالا میره...  .به نظر من دستگاه قضایی  و نظام مقصر است که تکلیف فتنه گران را مشخص نکرد که حالا عده ای طلبکار شوند.عده ای از ترحم و بزرگواری نظام اسلامی سو استفاده کردند.اینقدر گقتیم جواب ابلهان خاموشیست که گفتند حرف حق جواب ندارد! عده ای فقط در ظاهر ولایت مدار نشان می دهند ولی اگر فقط یکی از سخنرانی های رهبری در آن موقع را گوش می داند تکلیف فتنه و فتنه گران برایشان روشن می شد. حتی سکوت نیز در آن موقع خیانت بود ولی کاش فقط سکوت بود و جلسات پشت پرده و حمایت مالی و ... در کار نبود.

« گفتمان دوم خرداد، گفتمان اصلاح طلبی است. همان گفتمانی که امروز، بیش از هر زمان دیگری جامعه ما بدان نیاز مند است.»

به قول یکی از اساتیدم، ما فکر کردیم شعار اصلاح طلبی در اوایل یعنی اصلاح در اقتصاد، صنایع، کشاورزی و ... ولی در عمل دیدیم اصلاحات یعنی اصلاح در دین،تبدیل اسلام ناب محمدی به یک اسلام سوسولی که در ترکیه و کشور های نظیر آن هست،اصلاح در چادر و حجاب و پوشش، اصلاح در فرهنگ ساده زیستی، اصلاح در ...

هنوز یادمان نرفته سقوط فرهنگ اسلامی این مردم در دولت چه کسی آغاز شد! حالا بیایید بگویید گفتمان اصلاح طلبی چیست؟!

«ایستاده ایم تا فریاد بزنیم که ” زنده باد مخالف من” ایستاده ایم تا به جهانیان بگوییم که ” گفتگو و لبخند” کلید حل بسیاری از معماهای ناگشودنیست. ایستاده ایم تا مهر و عشق و دوستی در این سرزمین بر خاک نیفتد.»

کاش این فردی که زنده باد مخالف من میگه و می نویسه یه ذره عمل می کرد به این حرف دلم نمی سوخت! چه زمانی که ایشان وبلاگ داشتند و حالا هم که سایت دارند کلا نظرات مخالف را تایید نمی کنند!کلا فرهنگ چاپلوسی انگار بر افکارشان حاکم هست! بار ها شده که نظر نوشتم و بحث منطقی و مودبانه کردم ولی نظر را تایید نکردند.چون خودشان می دانند حرف هایی که میزنند و افکارشان به راحتی حتی با یه جمله زیر سوال میره!احترام به مخاطب و زنده باد مخالف من فقط کلمه هایی هستند که حفظشان شده بدون اینکه معنی آن را بفهمند!

حالا این گفتگو و لبخند چه دردی از مردم ما دوا کرد؟جز اینکه در مذاکرات باج دادیم رفت! جز اینکه سال 84 انرژی هسته ای تعطیل کردیم رفت!جز اینکه کار به جایی رسید که صدای رهبری هم در آمد!

گفتگو و لبخند جلوی کدوم جنگ و خونریزی را گرفت؟جلوی جنگ افغانستان را گرفت یا عراق را یا تجاوزات به فلسطین و لبنان  یا کشتار مسلمانان و شیعیان را؟!

اگر همیشه گفتگو و لبخند جواب می داد امام حسین جان و ناموسش را فدا نمی کرد! یا امام علی لب چاه روزها گریه نمی کرد! یا کسی پیدا می شد که لبخند امام حسن را دیده باشد! و آقا و مولای ما الآن پنهان از چشمان ما نبودند!

گفنگو و لبخندی که ناشی از ترس باشد به درد خودتان می خورد.صدای مرگ بر آمریکایی که با لرزه باشد صدای شیعه امام حسین نیست.بشینید و گفتگو کنید که عاقبت ترسو ها و شکم پرستان و دنیا طلبان ذلت هست!

واقعا نمی خواستم جواب ایشون رو بدم ولی یاد گرفتم جلو حرف بی منطق وایسم.با اینکه هم درس زیاد دارم و هم درگیر چند تاپروژه و مقاله هستم ولی چاره ای نبود.به عنوان برادر کوچک هم به فرماندار توصیه می کنم اگر می خواهند در بین مردم محبوب باشند،دور خودشان را از انسان های افراطی و انسان هایی که در جمع های خصوصی به قدری سخیف و کوته فکرانه حرف می زنند و عقاید واقعی خودشان را لو می دهند، خلوت کنند. دوستان ببخشید اگر تلخ بود... امروز مبعث هست و روز صلوات.برای تعجیل در فرج مولایمان و هدایت انسان ها به راه راست سه صلوات ختم کنید.
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : سه شنبه 6 خرداد 1393
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید