تبلیغات
. - خود زنی بزرگ افراطیون
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی

این روزها شاهد هجمه های زیادی علیه آقای غفوری که به تازگی حکم ریاست ایشان بر دانشگاه اردکان زده شده است؛ هستیم. هجمه هایی که از سوی برخی افراطیون و تندرو های اصلاح طلب ایجاد شده است والبته با حمایت هایی که در چند روز اخیر از نماینده شهرمان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و سایر چهره های شاخص اصلاح طلبان در شهر از این هجمه ها دیده می شود، می توان این را گفت که یکبار دیگر عناصر افراط و قدرت در شهر دست به دست هم داده اند تا یکی دیگر از مسئولان شهر را صرفاً به دلیل « بله قربان گو» نبودن از فعالیت اجرایی عزل کنند.نکته حائز اهمیت اینجاست که آقای غفوری، خود اصلاح طلب بوده و بار ها ارادت خود را به خاندان آقای خاتمی اعلام کرده است.حال سؤالی که اینجا مطرح می شود این است که چرا اصلاح طلبان، ایشان را از خود نمی دانند وسعی در عزل ایشان  دارند؟! چه اتفاقی افتاده که اصلاح طلبان دست به این خود زنی بزرگ زده اند؟!

متأسفانه یک عده از افراطیون و تندرو های شهر ما از گذشته و تا حال در تلاش هستند مسئولینی در شهر مشغول به کار باشند که فقط و فقط «بله قربان گوی» آنها باشند و به هرسازی که آنها می زنند، برقصند و در اصل مسئولین شهر نباید اخنیاری از خود در اداره ی امور شهر داشته باشند. نمونه ی آن را می توان در انتخاب چند روز پیش رئیس شورای شهر هم به وضوح مشاهده کرد.

این روزها در حالیکه در شهر های مختلف کشورمان، بنر های آرامش و امید دولت تدبیر و امید را می بینیم، ولی در شهر ما فقط صدای طبل افراط و سیاسی بازی و لابی گری به گوش می رسد.


ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : شنبه 15 شهریور 1393
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید