تبلیغات
. - اردكان-كرمان
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
اگر شما الآن تصمیم بگیرید كه از اردكان به كرمان سفر كنید و بخواهید از وسایل نقلیه ی سنگین استفاده كنید عملا هیچ گزینه ی مناسبی را جلوی خودتان نمی بینید!!! دو تعاونی شهر كه هیچ اتوبوسی برای كرمان ندارند و فقط راهنماییت می كنند كه باید بری یزد تا از آنجا با اتوبوس راهی كرمان شوی كه این خود دردسر های زیادی را دارد و به خاطر دوری ترمینال جدید یزد از ترمینال مینی بوس های بین شهری واقع در میدان امام حسین(ع) این كار امكان پذیر نمی باشد.
سال گذشته می شد از قطار تهران-كرمان استفاده كرد كه ساعت 12 شب در اردكان توقف می كرد و بلیط اردكان-كرمان صادر می شد ولی از اوایل تابستان امسال سهمیه ی اردكان این قطار برداشته شد و دیگر بلیط اردكان صادر نمی شود و توقفی در اینجا ندارد ولی هنوز می شد با قطار تهران-زاهدان به كرمان رفت به گونه ای كه سهمیه ی یزد-كرمان برای ساعت 1/5 بامداد وجود داشت و از اردكان می شد سوار این قطار شد ولی اینبار كه برای تهیه ی بلیط سراغ نمایندگی شركت رجا رفتم گفتند كه سهمیه ی یزد این قطار هم برداشته شده و دیگر راه ریلی برای رفتن به كرمان از اردكان بسته شد.
الآن فقط راه چاره این است كه ساعت حدودا 10 شب به بعد باید كنار میدان خاتمی بایستی تا احیانا شانس بیاوری و اتوبوس بین راهی ای پیدا شود كه از كمربندی نرود و جای خالی هم داشته باشد تا سوارشوی كه با توجه به سرمای هوا این كار هم بسیار سخت است.
امیدوارم یكی از مسئولین خواننده ی این مطلب باشد یا حداقل افرادی به گوش مسئولین برسانند تا فكری به حال این مشكل كنند.
البته پیشنهاد خودم این هست كه یكی از اتوبوس هایی كه از یزد حركت می كند یك ساعت زودتر از ساعت حركت از یزد،از اردكان حركت كند و مسافران اردكان و میبد را سوار كند چون میبدی ها از جمله بچه های دانشجوی میبدی كه تعدادشون كم هم نیست در كرمان این مشكل را دارند.
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : دوشنبه 18 دی 1391
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید