تبلیغات
. - پیشگامان شفق اردکان فینالیست و لیگ برتری شد
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی

هفته دوم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال ایران امروز با مشخص شدن چهره یکی از تیم های فینالیست برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ دسته یک والیبال ایران امروز چهارشنبه 2 اسفند ماه با برگزاری دو مسابقه در شهرهای زاهدان و اهواز برگزار شد که طی آن تیم پیشگامان شفق اردکان با کسب دومین پیروزی به فینال صعود و جواز صعود به لیگ برتر را کسب کرد  و چهره دومین تیم فینالیست روز یکشنبه مشخص می شود.

در بازی های امروز و در اهواز تیم مناطق نفت خیز جنوب از پیشگامان شفق اردکان میزبانی کرد و در یک بازی دیدنی، پیروزی از آن تیم میهمان شد. در این بازی اردکانی ها با نتیجه 3 بر 2 از سد حریف خود گذشتند تا بعد از کسب دومین پیروزی در مرحله پلی آف جشن صعود به فینال را در اهواز برپا کنند. پیشگامان که در بازی اول در شهر اردکان با نتیجه سه بر صفر نماینده جنوب کشور را شکست داده بود در این بازی اگرچه دو ست را واگذار کرد اما این نشان از انگیزه بالای اهوازی ها مقابل این تیم داشت. به این ترتیب تیم پیشگامان با کسب دو پیروزی راهی بازی نهایی شد و تیم مناطق نفت خیز جنوب هم باید برای بازی رده بندی به مصاف حریف خود که یکی از تیم های شهرداری زاهدان و گل گهر سیرجان است برود.

در دیگر بازی امروز تیم های شهرداری زاهدان و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که طی آن تیم شهرداری زاهدان با پیروزی قاطعانه بر نماینده سیرجان خود را از خطر دور ماندن از فینال دور کرد. در بازی این دو تیم که با نتیجه 3 بر صفر به سود شهرداری زاهدان به پایان رسید، این تیم با آنالیز خوب حریف نتیجه شکست در بازی اول را جبران کرد تا همچنان امیدوار به صعود به فینال باشد. سیرجانی ها که فکر شکست مقابل تیم میزبان را نمی کردند و تا حدی حریف خود را دست کم گرفتند حالا باید برای سوم برنامه ریزی کنند تا بتوانند شانس خود را برای رسیدن به فینال آزمایش کنند. مطمئنا بازی سوم این دو تیم که در روز یکشنبه 6 اسفند ماه برای تعیین تیم فینالیست برگزار می شود از حساسیت بالایی برخوردار است و باید در انتظار معرفی دومین تیم فینالیست بود.

طبق برنامه سازمان لیگ والیبال بازی تیم های گل گهر سیرجان و شهرداری زاهدان در شهر سیرجان روز یکشنبه 6 اسفند برگزار می شود و تیم پیروز راهی بازی فینال می شود. ضمن اینکه بازی فینال و رده بندی لیگ دسته یک هم روز چهارشنبه 9 اسفند ماه برگزار می شود. 
نتیجه کلی بازیهای امروز به شرح زیر است:
شهرداری زاهدان 3 – صفر گل گهر سیرجان
(25-17، 25-21، 25-18)
مناطق نفت خیز جنوب 2 -3 پیشگامان شفق اردکان
(25-22 ، 18-25، 26-24 ، 18-25 ، 13-15

 
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : پنجشنبه 3 اسفند 1391
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید