تبلیغات
. - بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
چند روز پیش جامعه اسلامی دانشجویان بیانیه ای خطاب به هاشمی رفسنجانی صادر كردند كه در ادامه مطلب قسمت هایی از آن را می توانید بخوانید.
در پی انتشار اخبار مربوط به دیدار عده ای از دانشجویان دانشگاه تهران با هاشمی رفسنجانی و مطالبی كه در آن مطرح شده بود نكاتی قابل توجه است.
در اینكه اختلافات دل دوستداران و وفاداران نظام اسلامی را به درد می آورد شكی نیست،آری ما هم دیده ایم كه دشمنان به چه سان از این معركه ها به وجد آمده اند چه درگیری بین سران قوا در صحن مجلس و چه نگارش نامه بدون سلام و والسلام،چه حمایت از فتنه گران در اوج فتنه ، حمایتی كه هنوز هیچ نشانه ای از قطع آن دیده نشده است،حال كه همه به نتایج زیانبار اختلاف و چند دستگی واقفیم بهتر نیست از خود شروع كنیم و حول محور ولایت گردآئیم.
نظام جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها یك روند صعودی و روبه رشد را به خود دیده است كه آزادی بیان و آزادی فعالیت های سیاسی در دانشگاه و اجتماع از جمله همین موارد است.
جناب آقای هاشمی حتما بخاطر دارند كه در زمان دولت كارگزاران چنان فضایی را بر دانشگاه و فضای سیاسی جامعه و نخبگان بوجود آورده بودند كه كمترین انتقاد به دولت آن زمان هزینه ای سنگین برای منتقدین داشت.
هنوز ماجرای سفر به استان آذربایجان شرقی را از یاد نبرده ایم كه در مقابل انتقاد مردم مناطق مختلف آن شهر برخی از كارمندان و كارگران آن حوزه را به زاهدان و اهواز و چندین شهر دیگر تبعید كاری كردند.
ماجرای بازداشتگاههای شخصی جنابعالی در تاریخ دولت های جمهوری اسلامی بی نظیر است در مقابل كمترین انتقاد به جنابعالی اعوان و انصار شما،منتقدین را در همین بازداشتگاهها مورد بازجویی قرار می دادند آیا منظورتان از فضای باز سیاسی همین رفتار كمی باشد؟
ما آنجا از آرمان های انقلاب اسلامی دور گشتیم كه اولین مسابقه مختلط دومیدانی(زن و مرد) را در دولت حنابعالی در كیش به نظاره ایستادیم و فعالیت های فرهنگی دولت ، كشور را به تجمل گرایی و مصرف گرایی سوق داد.
پیش از مجیز گویی ها در دولت فعلی،مسوولان دولت جنابعالی این روند ناصحیح و غیر اسلامی را در بنای مدیریت اجرایی كشور خشت گذاری كرده اند و دولت اسلامی را به یك دولت شاهنشاهی تبدیل كرده اند.آقای هاشمی متاسفانه در برهه كنونی حلقه اطراف جنابتان بسیار تنگ شده است و نمی توانید اخبار دقیق و واقعی را از اوضاع جامعه و بخصوص دانشگاه مطلع شوید و این دایره تنها به تهران و دانشگاه تهران مختوم شده است.
جامعه اسلامی دانشجویان بر خود لازم می داند كه جهت تنویر افكار جنابتان از واقعیت كشور به سمع و نظر جنابعالی برساند كه فضای باز دانشگاهها در چنان سطحی از آزادی برخوردار است كه تمامی مخالفان دولت به راحتی و به آسانی بیش از صدها برنامه را جهت نقد شخص رئیس جمهور و كابینه اش برنامه ریزی و اجرا كرده اند مسئله ای كه در دولت كارگزاران و اصلاحات به یك آرزوی قلبی تبدیل شده بود اكنون به یك روند عادی و تكراری بدل شده است.
آقای هاشمی شواهد و اسناد نشان می دهد كه دولت در زمان حضرتعالی از آرمان های نظام و انقلاب فاصله گرفت و پس از ان شخص جنابتان امتداد دولت كارگزاران را ادامه دادید آنجا كه در بحبوحه فتنه راه حق را تشخیص ندادید و آنجا كه دشمن از شما تمجید كرد(نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل:هاشمی آیتاللهی میانه رو است)و شما پاسخ ندادید و آنجا كه رهبری از كلید واژه «انتخابات آزاد» انتقاد كردند و شما با سكوتتان بر مواضع خود پافشاری كردید.
آقای هاشمی امام فرمودند كه جملگی پشتیبان ولایت فقیه باشید،این اصل نظام است مراقب باشید كه از این اصل الهی دور نشوید. ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : شنبه 19 اسفند 1391
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید