تبلیغات
. - بعد از انتخابات...
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
حالا که چند روزی از برگزاری دو انتحابات مهم در کشور می گذرد و جو انتحابات فرو کش کرده بد نیست چند نکته راجع به ان روزها بگویم.
در روزهای تبلیغات ما شاهد این بودیم که به در و دیوار این شهر رحم نشد!ولی جای تاسف دارد که یکی از کاندیداها (س-ح-ع)که عضو شورای شهر هم بود این بداخلاقی را با قدرت هرچه تمام انجام داد!!! و اینجاست که باید در دلسوز بودن این فرد برای شهر شک کرد!البته چهره هایی که عضو شورا نبودند (ج-ع)نیز روزهای اول با عکس های خود به این شهر ظلم کردند!
بعضی افراد هستند(م-ع) که وبلاگ دارند و حرفای خوبی می زنند ولی در زمان تبلیغات وقتی در قسمت نظرات انتقادهایی بابت عکس چسباندن به در و دیوار شهر از ایشان کردم نظر بنده رو تایید نکردند و فقط نظرات خوب را تایید می کردند.کاش انسانها همیشه و در همه شرایط پای عقاید و حرفای خود بایستند.
یک نکته راجع به انتخابات ریاست جمهوری هم بگویم که خداروشکر صاحب نوشته ی <کوچه علی چپ> و دوستانشان این روزها گرچه تلاش می کنند خود را وارد این کوچه کنند ولی جلوی اهالی فبلی این کوچه(به قول خودشان) بدجوری خجالت می کشند!!!پس کجاست آن لغت محبوبشان (تقلب)که چهار سال ذکر تسبیحشان شده بود!!!شاید لغت نامه ها هم از خجالت این واژه را حذف کنند!!!ولی خداوند حق الناس را نمی بخشد!!!ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : سه شنبه 4 تیر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید