تبلیغات
. - جوابیه مختصر به نطق علی مطهری در مجلس!
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
مدتی پیش علی مطهری یك نطقی در مجلس كرد كه اگر از دهان گویندگان بی بی سی شنیده بودیم قابل هضم تر بود! مثلا:

 نقطه آغاز فتنه ۸۸ آنجا بود که عده ای به اصطلاح ولایتمدار راه افتادند و گفتند نظر آقا به احمدی نژاد است و جامعه را دو قطبی کردند.
آیا واقعا نقطه آغاز فتنه انجا بود؟!؟!یا آنجا كه فتنه گران و سران اصلاحات در جشن دوم خرداد بدترین توهین ها را نسبت به رئیس جمهور و دولت قانونی مملكت كردند و به جای ایجاد جو آرام و گفتمانی در انتخابات به دنبال ایجاد تشنج و دودستگی در مردم بودند!!!

نتیجه انتخابات هم بر خلاف سال ۸۸ که ساعت ۱۰ شب، زمانی که هنوز برخی حوزه ها در حال رای گیری بودند، اعلام شد
یا حافظه آقای مطهری ضعیف شده یا نمی خواهد...
در ساعت 10 شب،میر حسین موسوی بود كه در بین خبرنگاران اعلام پیروزی كرد! در ساعت 1/30 دقیقه بامداد نتایج اولیه انتخابات كه مربوط به حوزه های روستایی بود اعلام شد كه امری طبیعی هم بود چون شمارش حوزه های روستایی زمان زیادی نمی خواهد.

گفتمان افراط، چهار میلیون رای بیشتر نداشت اما می بینیم که سر و صدای افراطیون از همه بیشتر است و برای دولت آینده تعیین تکلیف می کنند، گویی پیروز انتخابات بوده اند.
آیا رای دادن به كاندیدی كه شعار اصلی وی گفتمان انقلاب است افراطی گری است و رای دهندگان افراطیون هستند؟!؟!
آیا گفتمان انقلاب تبدیل به گفتمان افراط شده است؟!؟! آیا پایبندی به انقلاب و ارزشهای آن افراطی گریست!!!پس پدر بزرگوار ایشان سردسته ی افراطیون بودند!!!
بعد از انتخابات همه كسانی كه به آقای روحانی رای نداده بودند به ایشون تبریك گفتند و اخلاق انها باعث شرمندگی خیلی ها شد ولی شما چرا باید واقعیت ها را به وضوح تبدیل به دروغ كنید؟!؟!
دشمنی شما نسبت به آقای جلیلی با توجه به توهین های شما نسبت به ایشان و جانبازیشان در زمان انتخابات برای همه آشكار شده است،مثلیكه حالا نوبت به طرفداران آقای جلیلی رسیده است عقده هایتان را سر آنها خالی كنید!!!

اصول گرایان تند رو به جای مصادره انتخاب مردم، بهتر است به آسیب شناسی گفتمان خود بپردازند وبرداشت خود از اصل ولایت فقیه که آن را مرادف با تعطیل عقل و ترک اظهار نظر آزاد و هر گونه ابداع و ابتکار و اقدام برای اصلاح امور تفسیر می کنند و برداشت خود از آزادی بیان را که بسیار ضیق تفسیر می کنند و نیز برداشت خود از مسئله حفظ نظام را که گاهی استفاده از وسیله نامشروع را نیز در این راه مجاز می شمارند، اصلاح کنند
اصول گرایان با عقل و منطق خود ولایت فقیه را می پذیرند و در جایی كه عقل و منطق در انتخاب موضوعی دخیل باشد،تمام جوانب آن موضوع نیز باید از فیلتر عقل و منطق بگذرد پس هیچ موقع اصولگرایان عقل و منطق خود را فدای علاقه خود نمی كنند.در جریان انحرافات آقای احمدی نژاد نیز به خوبی ثابت كردند.ولی جزء حزب باد بودن و هر روز حرفی زدن نشانه ی تعطیلی عقل و منطق نیست بلكه نشانه ی نبود عقل و منطق است!!!

زندانیان سیاسی که اکثر آنها جرمی جز انتقاد ندارند آزاد شوند و تکلیف آقایان موسوی و کروبی نیز روشن شود. اگر این دو نفر باید عذرخواهی و توبه کنند آیا نیازی به عذرخواهی و توبه آقای احمدی نژاد که هیزم فتنه را با مناظره و رفتار های  بعدی خود فراهم آورد نیست؟! حداقل این است که به آنها اجازه دفاع از خود داده شود. به هر حال مجازات و محروم شدن از حقوق اجتماعی بدون حکم دادگاه شرعا و عقلا پذیرفته نیست.
مسلما كسی به جرم انتقاد از دولت و در جایی كه قانون اجازه می دهد در زندان نیست چون در این صورت شما باید 8 سال از حبستان می گذشت!!!اما حمایت از فتنه،فتنه گری، و سایر جرائم از این دست انتقاد نیست!!!
رهبری حرفی زدند كه جواب حرف شما را می دهد.ایشان فرمودند ما در مجامع خصوصی و نه عمومی از آنها بابت كردارشان سوال كردیم و جوابی برای گفتن ندارن!!! در قسمتی از حرفم نسبت به نقطه آغاز فتنه اشاراتی كردم.وقتی در همه مناظره ها و سخنان آقای موسوی و كروبی بیشترین توهین نسبت به آقای احمدی نژاد می شود انتظار چه واكنشی از ایشان دارید.وقتی پرده ی حیا را این دو دریدند انتظار سكوت دارید؟!؟!
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : یکشنبه 13 مرداد 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید