تبلیغات
. - به نام مردم،به کام خودشان!
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
اتفاقیکه در چند هفته ی اخیر بسیار درباره ی آن شنیده ایم،رای خانم راستگو عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران به اقای قالیباف می باشد که پیامد های بسیاری برای این خانم به همراه داشت.انتقادات شدیدالحن و گاها بی ادبانه از ایشان، اخراج از گروه های زیر مجموعه اصلاح طلبان و حتی تهدید جانی ایشان که این رفتار ها بسیار جای تامل دارد.خانم راستگو به این نتیجه رسیده بودند که آقای قالیباف برای خدمت به مردم و با توجه به سوابق درخشان ایشان در شهرداری تهران فردی مناسب برای تصدی این پست هستند پس چرا باید کارهای حزبی و منافع برخی را بر خدمت به مردم ترجیح داد؟!
اقداماتی که بعد ا این رای گیری از سوی اصلاح طلبان رخ داد بسیار زشت  زننده بود و دیکتاتوری در اردوگاه اصلاح طلبان را به وضوح به مردم نشان داد!
چیزی که در رقیب اصلاح طلبان اصلا وجود ندارد.نمونه ای از این اتفاق آقای عارف در انتخابات ریاست جمهوری هستند که با توجه به اینکه حتی تا روزهای اخر انتخابات اصرار بر ماندن در صحنه ی انتخابات داشتند و حتی در این مورد قسم هم خورده بودند اما با گفته ی اقای خاتمی از انتخابات کنار کشیدند.چون ایشان به خوبی هم حزبیانشان را می شناختند و می دانستن که در صورت شکست در انتخابات دیگر روزهای خوشی در زندگیشان نخواهند دید ولی در جبهه ی رقیب اصلاح طلبان با توجه به اینکه حتی ائتلاف برای حضور در انتخابات صورت گرفته بود ولی دیدیم که برای احترام به مردم و آزادی انتخاب آنها تا لحظه ی آخر در انتخابات حضور داشتند.
اگر اصولگرایان مانند اصلاح طلبان می خواستند عمل کنند باید تمام نمایندگان اصولگرای مجلس را به دلیل رای دادن به وزرای اصلاح طلب از حزبشان اخراج کنند!
این افراطی گری اصلاح طلبان در شورای شهر خودمان نیز به خوبی اضح است.در حالیکه آقای حسینی پور بیشترین رای مردم را اخذ کردند ولی می بینیم که عملا اصلاح طلبان با پشت کردن به رای مردم و تجربه ایشان،به آقای منصوری خواه برای ریاست شورا رای می دهند.البته افراطی گری و دیکتاتوری اصلاح طلبان در انتخابات 88 که به رای مردم خیانت کردند و آن تهمت های واهی را به نظام وارد کردند به خوبی نشان داد که دموکراسی در ذهن این افراد فقط در حد یک کلمه ی مبهم است!
در سایت خبری شهروند اردکان که توسط برخی از اصلاح طلبان بوجود آمده نیز نظرسنجی در سایت اردکان گویا در مورد شهردار اردکان نیز مورد انتقاد قرار گرفت که به نوعی تهین به دموکراسی و انتخاب مردم است.همچنین در همین سایت و وبلاگ های برخی از اصلاح طلبان شهرمان هرگونه بحث و نظری مخالف دیدگاه و مطالب انها تایید نخواهند شد که فقر موکراسی در اندیشه ی آنها ه خوبی آشکار می شد.
نمی خواهم بحث را طولانی کنم ولی از این رفتار ها و حرفهای متناقض می توان فهمید که اصلاح طلبان با حرفهای مردم پسند، فقط در اندیشه قدرتی هستند که فقط منافع عده ای را تامین می کند نه مردم را.افراطی گری این افراد در شهرمان کار را به جایی رسانده که ده هزار رای مردم را حاضرند زیر پا بگذارند!
ولی اعضای شورای شهر بدانند که مرم به خوبی عملکرد انها را زیر نظر دارند و به طور قطع انتخاب ریاست شورا یک لکه سیاهی در کارنامه بعضی از اعضای شورای شهر می باشد.ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : یکشنبه 7 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید