تبلیغات
. - ضعف دولت
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
به نظرم بزرگترین عیب دولت تدبیر و امید که در این عمر کوتاهی که ازاین دولت گذشته است آشکار شده بیان بعضی حرفهایی هست که نباید گفته میشده بوده است.انسان خردمند باید حرفهای دقیق و به موقعی بگوید که متاسفانه اعضای دولت این اصل را رعایت نکردند.
به بعضی از این موارد اشاره می کنم:
-بیانات رییس بانک مرکزی که جلوی کاهش قیمت دلار را گرفت و دوباره دلار را به کانال صعودی باز گرداند(که البته دلایل خودش را داشت).
-حرف از خزانه خالی توسط رییس جمهور در شب قبل از مذاکرات که در آن موقع نباید از ضعف ها و مشکلات سخن گفت تا طرف غربی گستاخ تر شود.
-اظهار نظر وزیر صنعت،معدن و تجارت درباره ی قیمت خودرو که تمام تلاش شورای رقابت را نادیده گرفت و به نوعی انتظار تورمی که از خود تورم هم بدتر است برای خودرو به وجود آورد.
-و از همه بدتر سخنان اخیر آقای ظریف در مورد توان نظامی ایران که ممکن است همه ی هیبت و ترسی که غربی ها از توان نظامی ایران دارند فرو بشکند.

مسلما این سیاه نمایی ها از وضع مملکت که در دستور کار هیئت دولت قرار گرفته باعث شده که اعضای دولت زیادی جوگیر شوند و رشته ی کلام از ریشه ی تفکرشان خارج شود و به قول یکی از عزیزان که خدایا جو زدگی را از ما مگیر!!!
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : سه شنبه 19 آذر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید