تبلیغات
. - فاجعه در فجر!
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
اخبار خوبی از جشنواره فیلم فجر به گوش نمی رسد.جشنواره ای که به برکت انقلاب جمهوری اسلامی برپا شده حالا تبدیل به جولان گاه دشمنان نظام شده است.این در حالی است که وزیر ارشاد دولت جمهوری اسلامی هم چشمانش را به روی نظام بسته و حتی دریغ از یک مصاحبه علیه یک فیلم! متاسفانه فیلم «عصبانی نیستم» که به شکل کاملا آشکاری از فتنه 88 دفاع کرده و بسیجی ها و مذهبی ها رو مورد تمسخر و توهین قرار می دهد، نامزد دریافت 5 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است! برای آشنایی با این فیلم به لینک زیر مراجعه کنید.

این در حالی است که فیلم شیار 143 که روایت زندگی یک مادر شهید است و بالاترین آرای مردمی جشنواره را دارد، باید با لابی و انتقاد شدید بعضی از کارگردانان از جمله ابراهیم حاتمی کیا وارد بخش مسابقه شود! واقعا باید به حال این سینما و وزارت ارشاد تاسف خورد.وقتی یه عده معلوم الحال کار به کاره ی این مملکت بشن دیگه نباید چیزی جز این انتظار داشت.
دیشب فیلم آمریکاییه «سقوط کاخ سفید» رو دیدم.آنها چطور هنرمندانه رئیس جمهور خودشون رو قهرمان می کنند و ما چطور تیشه به ریشه ی نظاممون می زنیم! در جشنواره های بین المللی هم که هر چی فیلم ضد کشور هست و از کارگردانی که فسادش همه جا دیده شده به نمایش در میاد.احتمال وقوع یک فاجعه در جشنواره امسال وجود دارد.ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : سه شنبه 22 بهمن 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید