تبلیغات
. - آیا کسی فکر می کرد….
درباره ما
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی

آیا کسی فکر می کرد….
به نام خدا

اصفهانیم و از دیروز در شهرستان تاریخی و دیدنی شما با مردمان شریف و مهمان نوازش مقیم هستم و از مکان های بسیار دیدنی شهرتان بازدید کردم پس از آخرین بازدیدم که از موزه بود مطلبی را نوشتم و از یکی از جوانان اردکانی پرسیدم سایتهای خبری اردکان کدامند؟ و ایشان سایت شما یعنی “اردکان گویا” را معرفی کردند؛ لذا مطلبم را برایتان فرستادم امیدوارم منتشر نمایید.
تابلویی در یکی دو جای شهر زیبایتان دیدم که به این مضمون نوشته بود : ” مقدم شما را به زادگاه نظریه پرداز گفتگوی تمدن ها گرامی می داریم” کمی تأمل کردم و سوالاتی که در ذهنم همچنان بی پاسخ مانده ، مرور کردم امیدوارم با انتشار آن مردم این شهرستان و مخصوصا جوانان عزیز پاسخ این سوالات را در ذهن خود مرور نمایند.
سوال این است:
آیا کسی فکر می کرد آقای خاتمی عزیز که نظریه پرداز گفتگوی تمدنها است و حاضر نیست از دماغ کسی خون بیاید وادارش کنند تا رضایت به اعتراض مدنی بدهد که در آن خون ده ها نفر ریخته می شود؟
چطور می شود که ایشان نظریه پرداز گفتگوی تمدن هاست و گفتگو با بیگانگان را در راستای تحقق نظریه اش مشروع می داند اما گفتگو در داخل کشور را قبول نمی کند و همراه با سران فتنه رضایت به شورش خیابانی می دهد؟ آن هم شورشی که به ادعای دروغین تقلب، اصل نظام و آرمان های امام مود هدف قرار می گیرد؟
ممکن است مردم و جوانان شهرتان بگویند ایشان از رهبران فتنه نبوده و راضی به این کارها و شورش ها نبود. پاسخ این است: آیا گفتارو یا فعلی از ایشان در آن ایام(تاکید می کنم در آن ایام) سراغ داریم که عدم رضایت ایشان را نسبت به این گونه کارها نشان دهد و پشتیبان نظام و رهبری در شرایط بحران باشد؟
حداقل کاری که می توانست ایشان در طول دوران حدود هفت هشت ماه بحران انجام دهد این بود که بر خلاف لجاجت سران فتنه به خیابان نیاید و مردم را به تمکین در مقابل قانون دعوت نموده و جلوی آسیب های افراد آشوبگر به اموال عمومی و بیت المال مسلمین را بگیرد؟
ایشان در مقابل شعارهای ” نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ” و شعار” مرگ بر اصل ولایت فقیه” و … سکوت کرد و به روشنگری مردم نپرداخت.
نمی دانم ایشان به سهم خودش چه قدم موثری در جلوگیری از تضعیف نظام جمهوری اسلامی برداشت؟

و در پایان نمی دانم در دولت جدید چه اصراری وجود دارد عوامل و عناصر آشوب ۸۸ و حوادث خیانت بار آن از خاطر مردم فراموش شوند و به اغماض از این گونه مسائل بگذرند. نمی دانم نمی دانم نمی دانم.
با تشکر مجدد از مهمان نوازی شما مردم خون گرم؛ راهی یزد و سپس استان کرمانم دست حق نگهدارهمه شما.
ن : محسن فتوحی اردکانی
ت : جمعه 8 فروردین 1393
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید